Jak zwiększyć poczucie szczęścia w dorosłym życiu – mini-lekcja B1+

29 października 2023

Rozmowa o emocjach i uczuciach może być trudna w języku ojczystym, a co dopiero w obcym… Dlatego mam dla ciebie mini-lekcję pełną słownictwa związanego ze szczęściem, które sprawi, że z łatwością będziesz o nim mówić.

Jakie znasz sposoby na zwiększenie poczucia szczęścia w dorosłym życiu? W dzieciństwie osiągnęcie szczęścia było chyba dużo łatwiejsze… Niektórym wystarczyła piłka i kawałek boiska, innym trzepak, a jeszcze innym wolne popołudnie bo „facetka z gegry nic nie zadała” 😉 Później robi się nieco trudniej. Liczba problemów i wyzwań może prztłoczyć każdego. Dlatego warto wypróbowac choćby jeden ze sposobów wspomnianych w tekście. Do artykułu dołączone są ćwiczenia, żebyś mógł/mogła samodzielnie pouczyć się angielskiego.

Pssst. Lekcja została stworzona przy pomocy sztucznej inteligencji 🙂 Myślę, że wyszło całkiem fajnie. A ty jak sądzisz?

Kategoria Język, rozwójTagi:
Pozostałe posty

Z okazji Black Friday przygotowałam mini-lekcję w temacie oszczędzania pieniędzy 🙂 i jak nasi znajomi mogą nam pomóc oszczedzić pieniadze. Jeśli temat Cię interesuje, kliknij w przycisk poniżej i pobierz lekcję! Enjoy!

Dzisiaj chciałabym podzielić się z tobą moją listą pięciu najlepszych stron internetowych, które mogą pomóc ci w opanowaniu tajników gramatyki angielskiej. Gramatyka to fundament każdego języka, dlatego warto korzystać z różnorodnych narzędzi, które ułatwią nam jej naukę. Oto moje propozycje: 1. Duolingo (www.duolingo.com) Duolingo…

Sprawdź czy przypadkiem nie zdarzają ci się takie błędy. Nawet na wyższych poziomach znajomości języka angielskiego. Dziś skupimy się na pięciu najczęściej popełnianych błędach gramatycznych w języku angielskim. Zrozumienie tych powszechnych pomyłek pozwoli ci na znaczne poprawienie jakości twojej komunikacji w tym języku. Oto…

Write a comment